WESEJE

Ślub i przyjęcie weselne wymagają specjalnej oprawy. To jedno z kilku najważniejszych wydarzeń w naszym życiu. Warto, więc by obyło się w pięknej scenerii w towarzystwie pysznego jedzenia. W tym momencie pojawiamy się my. Naszym zaangażowaniem i doświadczeniem chcemy spotęgować unikalność Waszego Dnia.

W cenie menu weselnego otrzymują Państwo:

  • Przywitanie Państwa Młodych chlebem i solą
  • Powitanie gości lampką wina musującego
  • Pokój dla Pary Młodej – gratis
  • Dekoracja sali światłem
  • Białe bankietowe pokrowce na krzesła – element dodający sali weselnej szczególnej elegancji
  • Miejsce parkingowe na wszystkich gości
  • Dzieci do lat 4 – bezpłatnie, dzieci do lat 7 – 70 zł
  • Zabawę w klimatyzowanej sali balowej do 150 osób lub kameralnej sali restauracyjnej do 40 osób
  • Nielimitowaną konsumpcję napojów, kawy i herbaty podczas trwania wesela.
 

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji wideo naszej sali weselnej oraz slubu przygotowanego przez nas w plenerze nad brzegiem jeziora. Dziękujemy za zainteresowanie naszym Pensjonatem, jako miejscem idealnym na tak szczególną uroczystość, jakim jest przyjęcie weselne. Dołożymy wszelkich starań by czuli się Państwo komfortowo w naszym ośrodku, a przyjęcie na zawsze pozostało w Państwa wspomnieniach.

Zespół Pensjonatu Wejsunek

 

POPRAWINY

Emocje, stres a w końcu świetna zabawa sprawiają, że noc weselna mija nas niesamowicie szybko. Co zrobić, gdy chcemy się pobawić jeszcze trochę, a i gości nie sposób wygonić? Pora na poprawiny! W cenie 50 zł/os proponujemy Państwu dwudaniowy obiad oraz resztę dań, które zostały z przyjęcia plus napoje, kawa i herbata – bez ograniczeń.

NOCLEGI

Nasz pensjonat dysponuje 26 miejscami noclegowymi w komfortowych pokojach 2- i 3 osobowych oraz 40 miejscami w 4-osobowych domkach letniskowych – od wiosny do jesieni. Zarówno pokoje jak i domki posiadają pełny węzeł sanitarny.

SZANOWNI PAŃSTWO

Mam nadzieję, że powyższa propozycja spotka się Państwa zainteresowaniem. Naturalnie, iż ostateczną decyzję zechcą Państwo podjąć po obejrzeniu naszego obiektu. 

Zapraszam Państwa serdecznie do spotkania się i omówienia szczegółów. W celu ustalenia terminu spotkania prosimy dzwonić.Serdecznie zapraszamy do zobaczenia naszej sali weselnej.
To tylko 6 km od Rucianego-Nidy lub 15 km z Pisza.

Wolne terminy w 2021

© 2019 Copyright Przedsiębiorstwo Usługowo-Turystyczne "WEJSUNEK" Kazimierz Zakrzewski
12-220 Ruciane-Nida, Wejsuny 13B, tel. +48 500 804 303, e-mail: recepcja@wejsunek.pl

Joomla Templates by Joomla-Monster.com
stat4u